Інші товари

Відображаються усі з 2 результатів

 • VianoViano
 • Відлякувачі птахів за доступними цінами в Україні

  Проблема птахів на приватних ділянках, у садах чи городах досить поширена. Саме тому варто звернути увагу на ультразвуковий відлякувач птахів на сонячній батареї, який забезпечить захист приватної території від ворон, горобців, шпаків чи інших представників птаства. Купити такий пристрій за вигідною ціною пропонує наш інтернет-магазин.

  Який краще купити відлякувач птахів?

  Найкращим варіантом відлякувача птахів на сонячній батареї вважається пристрій бренду VIANO. Він працює завдяки звукам тварин чи інших птахів, лякаючи таким чином непроханих гостей на ділянці. VIANO може навіть виявляти птахів, видаючи звукові сигнали лише після появи шкідника на території, де діють датчики руху. Такий режим можна використовувати у дворі, поруч із житловими будинками, на відкритих балконах чи терасах. Окрім цього, датчик може спрацьовувати через певні інтервали, що перешкоджає наближенню птахів до певних ділянок, наприклад, садів, виноградників чи овочевих плантацій.

  Такий акустичний відлякувач птахів оснащений сонячною батареєю, завдяки чому заряджається акумулятор. Він є повністю автономним. Це дозволяє приладу працювати за будь-якої погоди, як вдень, так і вночі. Розмістити пристрій можна у будь-якій ділянці, оскільки він не має додаткових шнурів та не потребує регулярної підзарядки акумулятора.

  Переваги звукового відлякувача птахів

  До основних переваг варто віднести:

  • використання пристроєм відразу 3-х датчиків руху, що дозволяє охоплювати звуком достатньо великий діапазон території;
  • можливість встановлення функції подачі звуку через певні інтервали часу, що забезпечує «охорону» території від можливого нальоту птахів;
  • при відсутності сонячних променів підживлювати пристрій можна за допомогою розетки.

  Купити відлякувач птахів від польського виробника максимально вигідно, а результатом користування залишиться задоволений кожен клієнт.

  Пропозиції нашого магазину

  У нашому магазині ціна на ультразвуковий відлякувач птахів доступна, оскільки ми намагаємось надати нашим клієнтам чудову якість прийнятною вартістю. Ми працюємо безпосередньо із виробником товарів, тому гарантуємо відсутність будь-яких недоліків та тривалий експлуатаційний термін. Переваги замовлення у нас:

  • доставка по всій Україні та за її межами зручним для клієнта способом;
  • різні варіанти оплати, які можна здійснити як на поштовому відділенні, так і за допомогою безготівкового розрахунку;
  • надання детальної технічної характеристики та опису товару, що дозволяє клієнту ознайомитися із пристроєм до замовлення;
  • консультації менеджерів та відповіді на будь-які запитання щодо експлуатації товару.

  Згідно із відгуками про ультразвуковий відлякувач птахів, його використання суттєво полегшує роботу садівників та власників приватних ділянок. Такі пристрої надійно працюють та відлякують птахів, які можуть наносити шкоду, як майбутньому врожаю, так і чистоті території.

Shopping Cart