Гарантії та повернення

Гарантії

Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам тільки найкращі продукти, тому на весь товар, що продається у нас, поширюється гарантія на 12 місяців (на блоки живлення - 6 місяців). Якщо ви знайдете будь-який дефект чи недолік у вашому товарі, ми будемо раді вирішити цю проблему.

Якщо виникнуть проблеми з товаром, будь ласка, повідомте нас про це якомога швидше. Ми надамо вам консультацію та допомогу у вирішенні проблеми.

Якщо необхідно повернути товар за гарантією, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. Якщо повернення товару здійснюється до 14 днів після покупки, воно буде здійснено за наш рахунок. Після цього терміну, повернення товару здійснюється за рахунок покупця.

Ми рекомендуємо зберігати квитанцію про покупку та гарантійний талон на весь термін гарантії. Це забезпечить вам зручний та швидкий процес обслуговування у випадку виникнення проблем з товаром.

Наша компанія також здійснює післягарантійний ремонт за помірними цінами та у найкоротші терміни.

Повернення

Ми розуміємо, що іноді товар може не задовольнити ваші очікування. Тому, ми пропонуємо нашим клієнтам можливість повернення товару за гарантією.
У разі, якщо товар не задовольнив ваші очікування, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання.

Важливо звернути увагу, що повернення приймається тільки при збереженні товарного вигляду та повної комплектації товару. Товар повинен бути повністю функціональним, не мати слідів використання та не бути пошкодженим.

Для здійснення повернення вам потрібно буде звернутися до нашої служби підтримки. Ми надамо вам всю необхідну інформацію щодо процедури повернення товару та забезпечимо якісний сервіс.

Будь ласка, зверніть увагу, що у разі, якщо товар був придбаний за зниженою ціною або зі знижкою, повернення коштів буде здійснено в розмірі, який відповідає ціні придбання товару.