Пастки для комах

Показано 1-7 із 7 товарів

filter-icon

Показано 1-7 із 7 товарів

filter-icon

З настанням теплої погоди прокидаються різні мошки, мухи, комарі, оси тощо, котрі сильно заважають побуту та дозвіллю. Для боротьби з набридливими комахами існують різні засоби та пристрої – клейкі стрічки, фумігатори, ультразвукові відлякувачі тощо, проте їх ефективність обмежена. Саме тому виробники подбали про те, щоб створити ще один сучасний прилад, котрий легко бореться зі «шкідниками» – електричний знищувач комах. Що це за апарат, його переваги та критерії вибору розповідає інтернет-магазин «Бастіон»

Що таке знищувач комах?

Знищувач комах – електричний прилад, що призначений для захисту від мух, молі, ос, комарів тощо. Подібні вироби часто використовуються власниками кав’ярень, ресторанів, магазинів, супермаркетів тощо, у виробничих цехах, на фермах, а також в домашніх умовах (приватний будинок, дача, квартира). Чудово виконують своє завдання і в приміщенні, і на вулиці.  

Пастка для комах має максимально просту будову та принцип роботи:

Електричні пастки для комах – переваги

Лампа пастка для комах має класну перевагу – вона універсальна, підходить для всіх приміщень. Така мухоловка встановлюється не лише на столі чи на підлозі, але й підвішується в будь-якому зручному місці, щоб жодна комаха не пролетіла. Проте це не єдиний «плюс». Що ще?

Безпека. Лампи від комах небезпечні лише для маленьких шкідників. Для людей та інших тварин вони загрози не несуть, бо захищені спеціальною решіткою. Крім того, ці електричні пристрої не виділяють шкідливих речовин.

Ефективність знищення комах. Комаха, котра летить на світло, знищується з імовірністю в 100%, тому за власний комфорт хвилюватися не варто. Наявність електричного знищувача літаючих комах автоматично гарантує вам продуктивну роботу чи дозвілля без надокучливого дзижчання.

Легкість у догляді. Піддон легко знімається і чиститься звичайними губками, ганчірками, пилососами тощо.

Несхильність до корозії. Знищувач комарів, мух, ос, молі тощо зроблений із якісного алюмінію та пластику. Тому, за умов належного використання, електричні прилади з подібним корпусом прослужать довгі роки й не втратять свій первинний вигляд.

Як вибрати лампу знищувач комах?

Вибрати якісну пастку для комарів можна, взявши до уваги три основні критерії:

Ще один важливий нюанс, який гарантує те, що вибір буде вдалим – виробник. Тому заходьте на сайт «Бастіон», дивіться асортимент, знайомтеся з повними технічними характеристиками та обирайте саме те, що вам потрібно! В наявності – мухоловки електричні різної потужності за доступною ціною. Ми цінуємо кожного клієнта. Ласкаво просимо!

Питання та відповіді:

Як працює електрична пастка для комах?
Електрична пастка для комах працює від розетки. Принцип роботи такий: ультрафіолетова лампа зі спеціальним світловим спектром заманює комаху всередину. Коли шкідник намагається дістатися світла через решітку високої напруги, миттєво гине від удару струмом. Після цього вже мертві мухи, міль, оси, комарі тощо потрапляють у спеціальний піддон.
Яка пастка для комарів краща?
Для комарів краще обирати ультрафіолетову пастку, що схожа на звичайну електричну лампу з легким світлом. Вона знищує комаху ударом струму, безпечна для людини, компактна, призначена для використання і в приміщенні, і на вулиці, не виділяє запахів.
Скільки коштує пастка для комарів?
Пастка для комарів з сайту магазину «Бастіон», залежно від зони дії, сили електронапруги, коштує від 1190 грн до 1990 грн.