Відлякувачі птахів і тварин

Показано 1-2 із 2 товарів

filter-icon

Показано 1-2 із 2 товарів

filter-icon

Установка опудал, розпилювання «хімії», створення небезпечних пасток… Способів боротьби з птахами, що шкодять господарству, безліч. І не завжди вони дієві та гуманні. Саме тому виробники подбали про створення сучасного відлякувача птахів. Життю та здоров’ю пернатих він не загрожує, але із завданням налякати та вигнати з території «непроханих» гостей справляється на «відмінно».

Види відлякувачів для птахів

Відлякувач для птахів впливає на нервову систему шкідника, викликає паніку і бажання покинути територію. Він буває п’яти видів:

Користь візуального відлякувача

Візуальний відлякувач (табличка, стрічка, муляж) – простий і бюджетний. Це імітація силуету хижих птахів, не вимагає джерела живлення. Монтується муляж на відкритих територіях (поле, полігон, город, сад без високих дерев). Локація має добре проглядатися. Хижака не буде видно серед високих рослин і дерев.

Опудало чудово підходить для відлякування голубів, ворон, шпаків, горобців, ластівок. Класно працює в тандемі зі звуковим пристроєм. Сучасні магазини пропонують безліч варіантів візуального відлякувача шпаків та інших невеликих птахів за доступною ціною. Наприклад, муляж сови, ворони, голуба, орла.

Суть акустичного відлякувача птахів

Акустичний відлякувач має попит у період збору врожаю (літо, осінь). Він живиться або від електромережі (220 В), або від акумулятора (їх треба обирати тоді, коли підключення до розетки неможливе).

Принцип роботи: біоакустичний прилад з певною періодичністю видає крики великих (сокіл, орел) і малих птахів. Звуки сприймаються шкідниками як потенційна небезпека, тому вони тікають. Є моделі, що імітують звуки грому, пострілу, мають обмежені часові проміжки, вночі автоматично блокуються. Краще працюють в парі з візуальними відлякувачами.

Шукаєте якісний відлякувач шпаків від черешні? Біоакустична модель ефективно бореться саме з птахами, що клюють урожай з дерев. Недолік: пристрій має обмежену сферу використання, не діє на голубів, горобців. Не встановлюйте його біля приватних будинків, птахоферм, бо лякається домашня птиця (кури, індики, качки, гуси).

Порада: монтуйте біоакустичний відлякувач на добре освітлену ділянку, бо в темному місці він блокується.

У чому популярність ультразвукового відлякувача птахів?

Ультразвуковий відлякувач працює за допомогою звуку високої частоти. Птахи його сприймають як загрозу, а люди не відчувають. Прилади діють на обмеженій території й активізуються лише в момент, коли птах підлітає на близьку відстань. Вони можуть встановлюватись на тераси, балкона, альтанки, квітник, вікна.

Головне, щоб поблизу місця монтажу не було свійських чи домашніх тварин, бо вони теж відчувають частоту понад 20 кГц. Ультразвукова модель – оптимальний варіант для тих, хто шукає відлякувач для птахів і мишей.

Сьогодні ультразвуковий відлякувач для горобців та інших шкідників має найбільший попит. У нього доступна ціна та висока ефективність. Недолік: мала площа охоплення, максимум 600 м2, у дешевих пристроях до 100 м2. Працює пристрій на батарейках, вмикається лише тоді, коли птиця залітає в зону його дії.

Ідеальна ефективність лазерного відлякувача птахів

Лазерний відлякувач птахів – чудовий варіант для великих територій (ангар, аеропорт, торговельний зал, виробничий цех, склад), підприємств. Підходить для горища, площі під дахом. Використовуються прилади у неробочий час, щоб не впливати на людей.

Принцип роботи: лазер потрапляє в око птахові, чим повністю дезорієнтує його і викликає почуття страху. Лазерні відлякувачі коштують дорого. Обладнання, що ефективно працює цілодобово, вимагає участі в процесі людини. Стаціонарні прилади – хороші лише в темний час доби.

Як працює газовий відлякувач птахів?

Газовий відлякувач ворон, горобців, голубів – вдале рішення для територій з великою площею (поле, виноградник, город, рибне господарство, м’ясокомбінат, сміттєзвалище). Він схожий на гармату, але важить від 3 кг до 5 кг.

Принцип роботи: спеціальний отвір наповнюється газом (пропан, бутан),  якого вистачає на 2 місяці. Електрична іскра автоматично підпалює речовину, через що виникає гуркіт, тиском до 150 дБ (залежно від моделі). Періодичність звука можна регулювати (від 40 секунд до 20 хвилин).

Грім-гармата – найбільш ефективний та довговічний відлякувач. Його корпус зроблений з оцинкованого матеріалу, котрий не піддається корозії. Через це обладнання можна використовувати на відкритому просторі постійно. При установці дотримуйтеся правил безпеки! Монтуйте газовий відлякувач лише на тверду поверхню, що не горить.

Переваги відлякувачів для птахів

Основна перевага сучасного відлякувача для птахів над опудалами, «хімією», пастками – він безпечний для життя і здоров’я пернатих, гризунів тощо. Шкідник отримує лише переляк.  Ще кілька «плюсів»:

Як вибрати відлякувач для птахів?

Сучасні магазини пропонують широкий асортимент відлякувачів для птахів усіх видів. Як вибрати оптимальний варіант розповідає “Бастіон”.

Місце і площа. Потрібно врахувати, на яку площу вам потрібен відлякувач. Наприклад, для відкритого балкона підійдуть візуальні, ультразвукові моделі. У саду розмістіть візуальні та акустичні.  Якщо у вас та сусідів немає домашніх або свійських тварин, то можна скористатися ультразвуковими. У полі сміливо ставте газові, вони супер ефективні на великих територіях.

Тепер ви знаєте, що купити відлякувачі птахів можна в магазині «Бастіон». Заходьте, дивіться асортимент, обирайте те, що потрібно саме вам. Нехай ваше господарство завжди буде захищеним від шкідників! Ми продаємо лише якісне обладнання від перевірених виробників за доступною ціною. Цінуємо кожного клієнта!

Питання та відповіді:

Як працюють відлякувачі птахів?

Принцип роботи відлякувачів птахів відрізняється залежно від обраного типу пристрою:

  • візуальні – муляж хижих птахів (сова, орел тощо), що сприймаються ворогами. Вони встановлюються на відкритих територіях та лякають пернатих;
  • акустичні – з певною періодичністю імітують крики птахів. Уночі блокуються;
  • ультразвукові – видають звук неприємної для птахів частоти, працюють лише тоді, коли пернатий опиняється у зоні дії приладу;
  • лазерні – лазер потрапляє птаху в очі, дезорієнтує його і викликає почуття страху;
  • газові – спеціальний отвір наповнюється газом, електрична іскра автоматично підпалює його, тому виникає гучний звук, схожий на грім.
Де купити відлякувачі птахів?
Купити якісні відлякувачі птахів та за доступною ціною від 2400 грн можна на сайті магазину «Бастіон».