Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO Польща

Поки що немає відгуків. Будьте першим хто залишить відгук до цього товару.

Додати відгук про цей товар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оцініть якість товар *
2 400.00 грн
Немає в наявності
Технічні дані:
Електроживлення Сонячна 12 В або 230 В (через прикладений блок живлення)
Споживання струму в робочому режимі 20 мА
Акумулятор 12 В; 8 Ач (внутрішній літій-іонний)
Сонячна батарея 12 В 3 Вт
Дальність дії ІК-датчиків 10 м
Кут огляду датчика руху 310 градусів
Максимальний звуковий тиск 120 дБ
Час сигналу близько 38 секунд
Ступінь захисту IP54
Розміри (з сонячною батареєю) 225×160 мм
Вага 1,25 кг
Додаткова інформація включено: інструкція, зарядний пристрій/блок живлення 12В

Самий просунутий і найпотужніший відлякувач птахів на сонячний на ринку, який, видаючи звуки хижих птахів, ефективно відлякує ворон, шпаків, голубів, дроздів, горобців та інших птахів, які турбують або завдають шкоди вашому саду, саду або вдома. Завдяки роботі в режимі виявлення руху, пристрій видає звук відразу після виявлення шкідника, який відганяє небажаних птахів від території, що охороняється. У приладі є можливість включати функцію подачі звуку через встановлені нами інтервали, щоб птахи, що чують здалеку звуки хижих птахів, які не підлітали близько до території, що охороняється (ця функція корисна в основному для захисту великих площ – садів, плантацій, сільгоспугідь, виноградників). Пристрій оснащений великою сонячною батареєю, яка заряджає встановлений в пристрої акумулятор через вбудований регулятор. Таке рішення дозволяє без проблем встановити відлякувач в будь-якому місці, а не тільки там, де є живлення від мережі. Взимку, коли сонячне світло не дозволяє ефективно заряджати акумулятор, пристрій можна використовувати, живити його безпосередньо від розетки 230 В через прикладений блок живлення.

Вибір джерела живлення:

У нижній частині пристрою встановлені дві розетки. Один використовується для підзарядки вбудованого акумулятора 12 В, а інший використовується для живлення пристрою від розетки 230 В через прикладений блок живлення.

Блок живлення після підключення до роз’єму «Зарядка акумулятори» заряджає вбудований акумулятор. З іншого боку, підключений до розетки «POWER DEVICE», він дозволить використовувати обладнання, наприклад, взимку, коли відсутність сонячного світла перешкоджає ефективній зарядці акумулятора.


Вибір режиму роботи:

РЕЖИМ I – Виявлення руху з можливістю видавати звук із заданими інтервалами. Датчики руху перемикаються у включений стан.

Коли датчики руху включені, у нас також є можливість відтворювати звуки через задані тимчасові інтервали (шкала потенціометра від 0 до 9): 9 – повне відхилення – час 2 години, 8 – 1,5 години, 7 – 1 година, 6 – 30 хвилин , 5-20 хвилин, 4-12 хвилин, 3-7 хвилин, 2-5 хвилин, 1-4 хвилини, 0 – відключення гонки на час.

РЕЖИМ II – Виключно видає звук через певні проміжки часу. Датчики руху перемикаються у вимкнений стан.

Питання та відповіді:

Яка ціна на Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO Польща у 2024 році?

Ціна на Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO Польща у 2024 році становить 2 400.00 грн

Які гарантії на Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO Польща ви надаєте?

Магазин «Бастіон» надає річну гарантію на Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO Польща. При виявленні дефекту чи несправності товар можна повернути протягом 14 днів з моменту здійснення покупки за рахунок магазину.

Скільки займає доставка Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO Польща по Україні?

Доставка Відлякувач птахів на сонячній батареї VIANO Польща по Україні здійснюється сервісами «Нова пошта», «Укрпошта», «Делівері» і займає від 1 до 2 днів.